Klikając "ZGODA", zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na Twoim urządzeniu w celu ulepszenia korzystania z tej witryny, oraz pomocy w naszych wysiłkach marketingowych. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności
Company logo

Realizacje

Realizacja zielonego dachu w centrum Krakowa.

Pierwszym etapem było ułożenie odpowiednich warstw dachu. Zajęliśmy się instalacją automatycznego nawodnienia oraz rozłożeniem siatki antyerozyjnej. Na górnej części dachu nasadziliśmy karmnik ościsty oraz goździk kłujący. Została wydzielona rabata na zioła i byliny a w dolnej części dachu nasadziliśmy dużą ilość ostnicy cieniutkiej Pony Tails imitując efekt łąki, dotykowo jako element dekoracyjny pojawił się tam czosnek ozdobny Globemaster.

Budowa altanki z podestem.

Zlecenie obejmowało budowę drewnianej altanki w formie ażurowej wraz z podestem i zadaszeniem. Całość została zabezpieczona impregnatem w kolorze antracytu. Przy altance wykonaliśmy opaskę żwirową ze ścieżką z płyt betonowych.

Realizacja ogrodu o powierzchni 600m² na obrzeżach Krakowa.

Usługa obejmowała kompleksowe wykonanie ogrodu na podstawie przedstawionego przez klienta projektu. Pracę rozpoczęliśmy od ściągnięcia obecnej darni i wstępnej niwelacji terenu. Następnie wykonaliśmy instalację automatycznego nawodnienia roślin i trawnika, oświetlenia oraz taras z deski kompozytowej. Wykonaliśmy obrzeża rabat oraz nasadzenia roślina na podstawie wcześniej przygotowanego projektu. W ogrodzie przeważały rośliny zimozielone takie jak cis Hilli oraz laurowiśnia Novita, przełamane trawami ozdobnymi i lawendami. W rabatach posadziliśmy również wyższe drzewa - brzoza pożyteczna Doorenbos, a elementem dekoracyjnym przy tarasie został klon palmowy Atropurpureum. Na koniec założyliśmy trawnik z rolki.

Śledź nas na Instagramie